Εκλογές ΕΛΑΟ 2021

Πραγματοποιήθηκε η Γενική Συνέλευση σωματείων της ΕΛΑΟ με συνολικό απολογισμό της δράσης του απερχόμενου ΔΣ κατά την  4ετία 2017-2020 καθώς και οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη των οργάνων διοίκησης με θητεία 2021-2024 Στο διοικητικό συμβούλιο της ΕΛΑΟ εξελέγησαν δύο αθλήτριες Αλεξιπτώτου Πλαγιάς η Ραπάνου Παναγιώτα από την Λέσχη Αλεξιπτώτου Πλαγιάς Πάτρας και η Καρπαθιωτάκη Μαριλένα από την Αεραθλητική Λέσχη Ίκαρος
Συγχαρητήρια και καλή θητεία σε όλους τους εκλεγέντες !

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των ψηφοφοριών είναι τα παρακάτω:

 

Πρόεδρος Διοικητικού Συμβουλίου

 

 

Υποψήφιοι

Σωματείο

Ψήφοι

Status

1

Μακράκης Νίκος

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ "ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ ΤΑΛΩΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ"

19

εκλέγεται

2

Σκαργιώτης Γιώργος

ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

4

δεν εκλέγεται

Διοικητικό Συμβούλιο

 

 

Υποψήφιοι

Σωματείο

Ψήφοι

Status

1

Λεονταρίτης Χρήστος

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

16

εκλέγεται

2

Αναστασίου Αλέξης

ΑΝΕΜΟΛΕΣΧΗ ΑΘΗΝΩΝ

15

εκλέγεται

3

Παπαδόπουλος Αντώνης

ΕΝΩΣΗ ΑΕΡΟΜΟΝΤΕΛΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

15

εκλέγεται

4

Τερζήμπασης Σπύρος

ΕΝΩΣΗ ΑΕΡΟΜΟΝΤΕΛΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

13

εκλέγεται

5

Πεδιαδίτη Ειρήνη

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ "ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ ΤΑΛΩΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ"

12

εκλέγεται

6

Ραπάνου Παναγιώτα

ΛΕΣΧΗ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΟΥ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

12

εκλέγεται

7

Καμπούροβα Μαρία

ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΡΟΔΥΤΕΣ

11

εκλέγεται

8

Ρούσινος Διονύσης

ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ ΑΘΗΝΩΝ

11

εκλέγεται

9

Μαυροθαλασσίτης Απόστολος

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ (ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ) ΘΗΒΑΣ

10

εκλέγεται

10

Καρπαθιωτάκη Μαρία‐Ελένη

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΙΚΑΡΟΣ

9

εκλέγεται

11

Μητσικώστας Αθανάσιος

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

8

αναπληρωματικός

12

Κοντόπουλος Στυλιανός

ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

5

αναπληρωματικός

 

Εξελεγκτική Επιτροπή

 

 

Υποψήφιοι

Σωματείο

Ψήφοι

Status

1

Αναπολιτάκης Ζαχαρίας

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ (ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ) ΘΗΒΑΣ

19

εκλέγεται

2

Ιωαννίδης Κωνσταντίνος

ΕΝΩΣΗ ΑΕΡΟΜΟΝΤΕΛΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

13

εκλέγεται

3

Μεθενίτης Γιώργος

ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ ΑΘΗΝΩΝ

7

εκλέγεται

 

Δικαστική Επιτροπή

 

 

Υποψήφιοι

Σωματείο

Ψήφοι

Status

1

Λεονταρίτης Αλέξανδρος

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

18

εκλέγεται

2

Βαβουράκης Μανώλης

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ (ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ) ΘΗΒΑΣ

17

εκλέγεται

3

Βασιλείου Γιώργος

ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ ΣΕΡΡΩΝ

15

εκλέγεται

4

Παπαδόπουλος Βασίλης

ΕΝΩΣΗ ΑΕΡΟΜΟΝΤΕΛΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14

εκλέγεται

5

Μαλαγαρδής Χαρίδημος

ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΙΚΑΡΟΣ

3

εκλέγεται